Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo
Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo

Uniwersalna mata tłoczona – jej zastosowanie.

Podczas długiej podróży nie raz narzekamy na ból pleców, niewygodę. Aby poprawić komfort jazdy warto pomyśleć o akcesoriach do samochodu, które uprzyjemnią nam każdą trasę! 

Na początek – mata!

Zmianę rozpocznij od małej czynności, zadbaj o fotele samochodowe! To właśnie one powinny być dobrze dopasowane do naszych pleców i stanowić odpowiednią ich podporę w trakcie podróży. Uniwersalna mata tłoczona będzie tu najlepszym wyborem! Mata, dzięki swoim tłoczeniom i charakterystycznym kształtom, pomaga utrzymać odpowiednią pozycję za kierownicą, eliminuje napięcie mięśni i podpiera odcinek lędźwiowy. Jednak nie jest to jej jedyna cecha! Uniwersalna mata tłoczona pełni również funkcję pokrowca. Dopasowując się do siedzenia, mata chroni siedzenia samochodowe przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, które mogą pojawić się w trakcie użytkowania samochodu. Wykonana jest z grubej pianki tapicerskiej i wysokiej jakości materiału tapicerskiego lub skóry ekologicznej. Maty wykonywane są w uniwersalnym kształcie, który dostosowany jest do standardowych foteli samochodowych. Nie musimy się więc bać, że nie będą one pasowały do wymiarów naszych siedzeń.

Wybierz swój ulubiony kolor!

W sklepie SpeedSzop, uniwersalna mata tłoczona dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych i materiałowych. Możesz więc dopasować matę pod styl swojego samochodu! Popraw swój komfort i wygodę podczas jazdy samochodem i zadbaj o odpowiednie akcesoria!