Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo
Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo

Magnesy na kaloryfer czyli jak elegancko zamaskować kaloryfer we wnętrzu.

Czasami w naszym domu, w sypialni dziecka, na korytarzu czy też w kuchni, drażni nas odsłonięty grzejnik, który nie pasuje do schludnego wystroju wnętrza. Kiedy patrzymy na ten element marzymy jedynie o tym, aby go ukryć. Mamy na to sposób!

Nie, nie musisz demontować całego kaloryfera. Jeśli posiada on płaską powierzchnię i stworzony jest z materiału, który utrzyma magnes, możesz zastosować tu jedną z lepszych metod dekoracyjnych. O czym mowa? O magnesach na kaloryfer! Magnesy na kaloryfer wspaniale ozdobią i dopasują się do wnętrza Twojego mieszkania, a także skutecznie zasłonią grzejnik w pomieszczeniu. W sklepie Speedszop możesz wybierać w tysiącach wzorów wśród których na pewno znajdziesz to, czego szukasz!

Magnesy na kaloryfer nie są jednak elementem, który można stosować jedynie w domu. Osłony doskonale sprawdzą się również: w salonach kosmetycznych gdzie ważna jest estetyka, w salonie fryzjerskim, SPA, w hotelach, w barach i eleganckich restauracjach, w kawiarniach, a także w innych miejscach. Dzięki różnorodnym wzorom magnesy na kaloryfer będą pasowały wszędzie i doskonale spełnią swoją rolę!