Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo
Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo

Maty na siedzenia samochodowe. Komfort w czasie długich tras!

Czasami w czasie długiej podróży dopada nas ból pleców, z którym ciężko jest walczyć. Napięte mięśnie, zmęczenie, zdrętwiały kark, to tylko niektóre z niedogodności.

Aby chociaż trochę sobie ulżyć, musimy przede wszystkim zadbać o komfort podróży, tj. wygodę foteli samochodowych. Dobrym rozwiązaniem będzie zainstalowanie maty na siedzenia samochodowe, która nie tylko ochroni oryginalną tapicerkę naszych foteli ale również zapewni nam wygodę w czasie jazdy samochodem. Samochodowe maty na siedzenia posiadają specjalne wytłoczenia, które pomagają nam w utrzymaniu odpowiedniej pozycji za kierownicą, ponadto eliminują napięcie i zmęczenie mięśni oraz łagodzą ból powodowany przez niepoprawne ułożenie pleców.

Jak już wspomnieliśmy mata także doskonale chroni całą powierzchnię tapicerki siedzenia samochodowego, zabezpieczając je przed zabrudzeniem, przetarciem czy uszkodzeniem. Maty na siedzenia samochodowe  dostępne w sklepie speedszop.pl stworzone są w wysokiej jakości materiałów np.: tkaniny tapicerskiej, skóry ekologicznej jak również pianki wzmacniającej. Materiały te nie farbują ani nie powodują reakcji alergicznych.