Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo
Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo

Odmień wygląd grzejnika! Sprawdź najpiękniejsze magnesy na kaloryfer!

Od dłuższego czasu szukasz rozwiązania, aby ozdobić, a jednocześnie ukryć niezbyt estetycznie wyglądający grzejnik? Być możesz masz w wyobraźni wzór, który bardzo Ci się podoba? Poznaj łatwe w montażu – magnesy na kaloryfer!

Nic tak nie drażni, jak niezbyt ładny i nie pasujący do pomieszczenia grzejnik. W naszym domu pragniemy czuć się dobrze, chcemy się zrelaksować i odpocząć po całym dniu pracy. Do tego niezaprzeczalnie potrzebny jest nam kąt, w którym lubimy przebywać. Doskonale wiemy, że nawet takie małe elementy jak grzejnik, mogą popsuć nam humor i sprawić, że nie będziemy lubić wystroju naszego mieszkania. Chcąc zmienić i zasłonić płaszczyznę kaloryfera, nie musisz od razu zasłaniać go potężną i ciężką konstrukcją. Wystarczą tu magnesy na grzejnik, które przysłonią tylko to miejsce, które najbardziej rzuca się w oczy i nie zablokują przepływu ciepła.

Kilka słów o magnesach na grzejnik

Folia magnetyczna, czy inaczej magnesy na kaloryfer, przeznaczone są do metalowych grzejników, w których co najmniej 50% stanowi powierzchnia płaska. Magnes nie będzie trzymał się dobrze, na grzejnikach typu żeberkowego, ponieważ nie mają one wystarczająco dużo powierzchni płaskiej, która może utrzymać ciężar magnesu. Montaż magnesu jest bardzo prosty i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności czy narzędzi. Ważne jest tu również to, aby przed zakupem zrobić mały test czy na pewno, magnesy na kaloryfer utrzymają się na naszych grzejnikach.