Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo
Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo
folia izolacyjna

Ceresit – poznaj produkty jednej z najlepszych marek!

Ceresit to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek chemii budowlanej na świecie. Markę Ceresit kojarzyć można z firmą Henkel, Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie izolacji i uszczelniania oraz układania płytek! Produkty marki Ceresit wykorzystywane są dziś na całym świecie i służą firmom i indywidualnych fachowcom podczas prac remontowych. 

W naszym sklepie internetowym dostępnych jest naprawdę dużo produktów marki Ceresit! Zakupić Państwo mogą pistolety do piany montażowej, wyciskacze do mas uszczelniających, folie izolacyjne w płynie, taśmy uszczelniające, grunty uniwersalne głęboko penetrujące, wszelkiem maści impregnaty, kleje poliuretanowe, koncentraty i środki grzybobójcze! 

Marka Ceresit prowadzi odpowiedzialny biznes dbając o potrzeby społeczeństwa i o środowisko! Ceresit jest marką zachowującą balans między tym co dostarcza im środowisko i co oni oddają w zamian.

Serdecznie zapraszamy do zakupu produktów marki Ceresit w sklepie interneotowym Buduj24.pl – u nas jakość idzie w parze z dobrą ceną!