Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo
Poznaj najnowsze trendy mieszkaniowe i mieszkaj stylowo
elektronadzędzia

HG – środki czystości i pielęgnacji HG Polska

HG to holenderski producent profesjonalnych środków czystości posiadający ponad 30 lat tradycji w dostarczaniu najwyższej jakości chemii do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony różnego rodzaju powierzchni i materiałów. Od początku istnienia firmy czyli od 1969 roku, HG rozwija swoją działalność na kolejne kraje Europy. Środki czystości do rozwiązania nawet najbardziej złożonych problemów z zakresu ochrony i pielęgnacji rozmaitych powierzchni, są dostępne w polsce od 1999 roku. W ofercie marki znajduje się ponad 250 specjalistycznych produktów, których receptura została stworzona w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Nad procesem tworzenia kolejnych produktów marki HG, sprawują pieczę wykwalifikowani specjaliści. Produkty HG są stale kontrolowane pod względem jakości i skuteczności działania.

HG to specjalistyczne produkty, które są bezpieczne i skuteczne. Doskonale sprawdzą się do czyszczenia, ochrony i pielęgnacji wszelkich powierzchni w domu i na zewnątrz budynków. Środki czystości HG znajdują zastosowanie m.in. w kuchni, łazience, altanie, garażu, salonie lub na zewnątrz. Doskonale nadają się do takich powierzchni jak: płytki ceramiczne, szkło, drewno, kamień, beton, skóra a także tekstyliów oraz metali takich jak srebro, złoto czy miedź. Produkty HG, znajdą państwo w sklepie internetowym Buduj24.pl – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i poznania nowego wymiaru czystości.